Kada reikėtų pasitikrinti sveikatą prieš mokyklą?

No Comments

Vasara – vienas gražiausių ir pačių šilčiausių metų laikų, kurių ištisus metus laukia visi, o ypač vaikai. Tris mėnesius trunkančios atostogos būna pripildytos smagaus laiko su draugais ir šeima. Pašilaičių šeimos medicinos centras kreipiasi į tėvelius ir ragina savo atžalų sveikatos patikrinimu pasirūpinti kuo anksčiau (iki rugsėjo 15 dienos), ruošiantis naujiesiems mokslo metams.

Profilaktinis sveikatos patikrinimas yra atliekamas, siekiant įvertinti vaiko organizmo sistemų veiklą, galimybes dalyvaujant mokykloje vykstančiuose užsiėmimuose ir kaip galima anksčiau diagnozuoti tam tikrus fiziologinius pakitimus. Vizito metu nustatoma:

  • ūgis, svoris ir KMI indeksas;
  • fizinio išsivystymo lygis;
  • burnos ertmės, klausos būklė;
  • kraujo spaudimas ir pulsas;
  • kvėpavimo, nervų, virškinimo, šlapimo takų, judamojo aparato būklė.

Individualiai įvertinus vaiko sveikatos būklę, duomenys įrašomi į pažymėjimą. Prireikus jame nurodomos rekomendacijos apie alergijas ar lėtines ligas. Jeigu pastebimi kokie nors sveikatos sutrikimai, pacientas nukreipiamas pas kitus specialistus tolesniems tyrimams.

Ši paslauga atliekama visiškai nemokamai prie mūsų centro prirašytiems mokyklinio amžiaus vaikams. Jeigu dar nesate to padarę, kviečiame užregistruoti savo atžalą mūsų Pašilaičių šeimos medicinos centre jau dabar – užtruksite vos kelias minutes.


TAPTI PACIENTU