Mūsų klinikoje atliekama tik regos korekcija. Kiekvieną pacientą priimu, konsultuoju, supažindinu su procedūra, ją atlieku ir prižiūriu gijimo laikotarpiu aš pats, gydytojas oftalmologas Saulius Galgauskas. Kai peržengiame standartinę gydytojo – paciento santykių ribą ir pereiname prie paprasto bendravimo, kaip žmogaus su kitu žmogumi, abu jaučiamės geriau.

Per 8 darbo metus esu atlikęs regos korekciją lazeriu keletui tūkstančių žmonių. Tai saugi, preciziškai tiksliai atliekama procedūra, kuriai reikia geros aparatūros ir patirties, kurią turiu.

Ar žmogui galima koreguoti regą lazeriu, gali nustatyti tik gydytojas. Mes dažniausiai ją rekomenduojame 18 – 45 m. žmonėms.

Svarbiausia yra akies ragenos storis. Procedūros metu lazerio pagalba ji suformuojama taip, kad atstotų dirbtinį kontaktinį lęšį ar akinių stiklą.

Yra du korekcijos metodai. Vienu atveju ragenos lopelio suformuoti nereikia (LASEK), kitu – suformuojamas ragenos lopelis (LASIK). Mūsų klinikoje ragenos lopelis suformuojamas moderniu, vos prieš keletą metų sukurtu aparatu. Pasaulyje labiau yra paplitęs LASIK metodas, nes greičiau sugyja ragena, neskauda, rega atsistato jau kitą dieną. Metodą geriausiai gali parinkti gydytojas. Pati procedūra trunka keliolika minučių.

Mes esame laiminga karta, nes galime naudotis naujausiais medicinos laimėjimais. Lietuvoje regos korekcija lazeriu atliekama 3 – 4 kartus pigiau, nei daugelyje Europos šalių, todėl koreguoti regos į kliniką atvyksta mūsų tautiečiai, gyvenantys užsienyje, užsieniečiai.

REGISTRACIJA Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ +370 684 39433

Regos korekcija lazeriu – medicinos mokslo laimėjimas, leidžiantis saugiai ir patikimai grąžinti gerą regėjimą. Pirmą kartą korekcija atlikta JAV 1988 m. Nuo to laiko milijonai žmonių su regos sutrikimais nusiėmė akinius ir kontaktinius lęšius. Procedūra trunka kelias minutes. Po jos žmogus gerai mato jau kitą dieną.

 

Procedūra
Regos korekcija lazeriu atliekama klinikoje, ji trunka kelias minutes ir yra neskausminga, naudojami vietiniai nuskausminantieji vaistai. Tos pačios procedūros metu gali būti koreguojama viena arba abi akys. Procedūra galima tais atvejais, kai akies ragena yra pakankamo storio.

 

Nauda
Saldus laisvės pojūtis, kai nusiėmę akinius galite matyti taip pat gerai, kaip ir su jais. Į pasaulį pagaliau galėsite žvelgti ne pro rėmus, bet atviru, plačiu žvilgsniu. Nebeliks ribos tarp jūsų ir aplinkos, kurią sukuria akiniai. Galėsite laisvai sportuoti, mėgautis aktyviu laisvalaikiu. Jei nešiojote kontaktinius lęšius, po korekcijos akys laisvai kvėpuos, neberaudonuos.

 

Kaina
Nustatoma vienai akiai. Pateikiama visa galutinė kaina, įskaitant diagnostiką, pačią korekciją ir gydytojo priežiūrą gijimo laikotarpiu. Į galutinę kainą taip pat įtrauki procedūros metu naudojamų vienkartinių įrankių, medikamentų, kitų medžiagų kaštai. Mokestis už vėlesnes konsultacijas iš anksto neimamas.
Lazerinės regos korekcijos procedūra - ko tikėtis?
Ar lazerinė regos korekcija rizikinga ir kokių rezultatų tikėtis po jos?
Lazerinė regos korekcija - ar visiems galima ją atlikti?
Kodėl kreipiamasi į oftalmologą? - Saulius Galgauskas

D.U.K.

Kaip vyksta pasiruošimas regos korekcijos procedūrai?

Atėjus į kliniką pacientą pasitinka procedūrą atliksiantis gydytojas. Jis atlieka išsamų akių tyrimą, rekomenduoja korekcijos metodą, išsamiai paaiškina, kas konkrečiai bus daroma, atsako į kylančius klausimus. Procedūra, su pasiruošimu ir gydytojo konsultacija trunka apie valandą. Vizitai suplanuojami taip, kad pacientai beveik nesusitinka, jiems nereikia laukti eilėse.

Kaip dažnai reikia lankytis pas gydytoją po regos korekcijos lazeriu?

Rekomenduojama atvykti po operacijos sekančią dieną,jei atlikta LASIK operacija, arba po 3-4 d.,jei atlikta LASEK operacija. Vėliau rekomenduojame ateiti pasitikrinti po savaitės, po to po mėnesio ir po pusmečio. Retai kuris ateina visus 4 kartus. Vėlesnės konsultacijos kainuoja. Išankstinio mokesčio už jas nėra, žmogus pats mato, ar jam jos reikalingos. Kai kuriose klinikose visų rekomenduojamų vėlesnių konsultacijų kaina įtraukiama į gydymo kainą.

Per kiek laiko sugyja akis?

Po LASIK procedūros akis sugyja jau kitą dieną. Po LASEK tai užtrunka iki savaitės. Akis kurį laiką peršti, ašaroja.

Ar yra tikimybė, kad atlikus korekciją, po kurio laiko regėjimas vėl nusilps?

Tokia tikimybė labai menka. Priklauso nuo kiekvieno organizmo individualiai. Maždaug 2 proc. žmonių taip gali atsitikti – tai yra dėl ragenos pokyčių. Tačiau ir tuo atveju regėjimas lieka geresnis, į būseną kuri buvo prieš procedūrą, nesugrįžta.

Per kiek laiko atsiperka procedūra?

Palyginus su išlaidomis akiniams, kontaktiniams lęšiams ir jų priežiūrai, procedūros kaina atsiperka vidutiniškai per 2-3 metus.

Kiek skiriasi procedūros kaina Lietuvoje, palyginus su Vakarų Europos šalimis?

Įprasta procedūros kaina Europos šalyse ir JAV yra 1000-2000 eurų už vienos akies regos korekciją.

Ar galima gauti paskolą procedūrai?

Taip, klinikoje galima internetu pasirašyti sutartį dėl paskolos su kompanija, teikiančia medicinos lizingo paslaugas. Sąlygas nustato kreditą teikianti kompanija.