Konferencija „Sveika ir laiminga mama“

No Comments

Mokymų centras „SoulACTION“, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ organizatorius, kviečia besilaukiančias moteris į unikalią fotosesiją! 100 nėščiųjų bus įamžintos bendroje nuotraukoje ir taip pasveikins Lietuvą su šimtmečiu! Kaip prisiregistruoti rasite nuorodoje: https://www.mamosdiena.lt/unikali-100-besilaukianciu-moteru-fotosesija-ateitis-sveikina-lietuva/

Konferencijoje „Sveika ir laiminga mama“ sutiko dalyvauti Cornelia Enning – psichologė, nuo 1975 m. licenzijuota pribuvėja, kurios specializacija – gimdymai namų aplinkoje ir po vandeniu.

Cornelia taip pat yra 5 knygų akušerijos tema autorė, Valdorfo pedagogikos mokytoja Štutgarto mieste. Per savo profesinę kerjerą Cornelia apmokė daugiau nei 9000 pribuvėjų ir ginekologų tiek ligoninėse, tiek gimdymo namuose, tiek vesdama išorinius seminarus.

Cornelia Enning yra ne pelno siekiančios tėvystės asociacijos „Wassserbabies“ vadovė, atsakinga už visas šios asociacijos kryptis: žurnalistinę veiklą nacionaliniams Vokietijos ir užsienio medicinos žurnlams, filmų serijos „Gentle Birth – Waterbirth“ kūrybą ir kt.

Nuo 1994 m. Cornelia Enning yra laukiama tarptautinių medicinos konferencijų visame pasaulyje pranešėja, skaičiusi pranešimus gimdymo temomis JAV, Kinijoje, Olandijoje, Belgijoje, Austrijoje, Izraelyje, Vokietijoje ir Baltijos šalyse.

Gegužės 6 d. Cornelia dalinsis savo sukaupta ilgamete profesine patirtimi konferencijoje „Sveika ir laiminga mama“, skaitydama pranešimą sąmoningo ir darnaus gimdymo tema.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracija į jį rasite ČIA←