Vaikų dantų dengimas silantais

Ėduonis yra vienas didžiausių vaikų dantukų priešų. Viena efektyviausių dantų ėduonies profilaktikos priemonių – silantai. Prisirašius Pašilaičių šeimos medicinos centre, 6 – 12 metų vaikams dantukų dengimo silantais procedūra – nemokamai!

Silantai yra gaminami iš specialios, dantų anatominius plyšius ir duobeles hermetizuojančios medžiagos. Dažniausiai šia medžiaga dengiamos krūminių dantų vagelės. Sukietėjęs silantas tampa patikima mechanine užtvara tarp danties audinių ir žalingų išorinių veiksnių – burnos bakterijų, jų gaminamų rūgščių ir apnašų. Net jei ant dantukų paviršiaus dar buvo likusių bakterijų, padengus silantais jos nebegauna maisto medžiagų ir žūva. Procedūra greita, paprasta ir visiškai neskausminga:

  • Dantukų paviršius nuvalomas specialia pasta;
  • Krūminių dantų vagelės padengiamos silantais;
  • Silantai sukietinami panaudojant specialią šviesą.

Specialistų teigimu, laiku pritaikius šį profilaktikos metodą, ėduonies atsiradimo tikimybė sumažėja 80 – 90 procentų. Taigi, silantai gali padėti išvengti ėduonies sukeliamų ligų, kurios neretai pareikalauja ilgo, sudėtingo ir brangaus gydymo.

Vaikų dantukams privalu skirti ypatingą dėmesį. Užsiregistruokite Pašilaičių šeimos medicinos centre – profesionali gydytojų odontologų komanda padės užtikrinti, kad vaikų šypsenos bus sveikos ir švytinčios ir ateityje!